UĞUR PARALI İLE FİZİKSEL VE RUHSAL TERAPİ: MASAJ

Masaj yüzyıllardan bu yana hem rahatlatıcı hem tedavi süreçlerini destekleyici özelliğinden dolayı, insanoğlunun her zaman ihtiyaç duyduğu bir terapi yöntemi olarak günümüze dek gelmiştir ve devam etmektedir. 

 

Yapılan araştırmalar masajın zihinsel uyanıklığı arttırdığını ve matematiksel zekayı keskinleştirdiğini göstermiştir. Masajın bilimsel olarak kanıtlanmış en önemli etkisi, kan ve lenf dolaşım sistemi üzerinde olanıdır. Dokularda sıvı değişimini arttırdığı gibi kanda da artan oksijen miktarı ve zedelenmiş kas dokularının kendilerini daha hızlı yenilemesini sağlar. Hızlanan kan dokulardaki metabolizma atıklarını vücuttan hızlan uzaklaştırır. Çalışarak yorulmuş kaslar ise masaj yapıldığında çok daha hızlı dinlenip gevşer.Sinirler omurgadan başlayarak tüm vücuda dağılır masajda doğrudan sinirleri etkileyerek sinir sistemini de rahatlatır.

  

Birlikte yapacağımız masaj seanslarımızla, vücudumuzda biriken fiziksel ve enerji bedenimizin yansıması olan blokajları fark edip şifalandırmayı hedefliyoruz.Sen de eğer bu deneyimi benimle yaşamak istersen YogaKioo Maslakta sizlerle birlikte olacağım.

 

İÇERİĞİ:

 

Seans 60 dakikadır.

 

KİMLER KATILABİLİR?:

 

Dileyen herkes katılabilir.

 

EĞİTİM TARİHİ:27-28 Aralık

EĞİTİM SAATİ: 10:00-22:00

EĞİTİM YERİ: YogaKioo Maslak

EĞİTİM BEDELİ: 450 TL

  • Tarih ve Saat 27-12-2021 10:00 - 22:0028-12-2021 10:00 - 22:00
  • Yer YogaKioo Türkiye - Maslak
  • Eğitim Ücreti 450 TL