BURCU SEVGİ GENÇ İLE KADIN ÇEMBERİ

 

Her kadının içinde sonsuz bir sevgi, kadim bir yaratım gücü ve sezgisel biliş ile dolu doğal, kuvvetli bir ilahi güç var.

 

Dişil Yin enerji, eril Yang enerjinin yükselişi ile birlikte nesiller boyu doğamızın derinliklerinde gizlenmiş, zamanla zihnin, toplum yapılarının ve sistemin gölgesinde kalmıştır. Ataerkil ve eril yaşamın bugünkü dünyasında öncelikle şifalanması gereken de hepimizin içinde saklı kalan ve bastırdığımız dişil enerjidir. Bu çemberde özellikle kadınlarla bir araya gelecek, unuttuğumuz değerlerimizi birlikte hatırlayacağız.

Ohio kabile liderlerinin nesiller boyu aktardığı Çember adabı ile “The Way Of Council” geleneğinde çemberin ruhuyla temas ederek, bedensel ve duygusal armağanlarımızı keşfedeceğiz.

 

Kendisiyle ve yaşamla bağlantıda, duygularıyla ve sezgileriyle kendi özünün rehberliğinde yaşayan kadın dünyaya da ışığını yayar. Çünkü kadın, kendisinin olduğu kadar yaşamın da şifacısı ve dönüştürücüsüdür.

 

Bu çemberde,

 

-Bedenlerimizle rahatlık, teslimiyet, uyum ve akışla hareket etmeyi deneyimleyeceğiz.

 

-Kadın bedeninde olmanın gerçek bilgeliği, canlılığı ve zerafetini hissedecek; dişil varlığımızı onurlandıracak ve yaşamın bize sunduklarını kutsayacağız.

 

-Yüzyıllardır psişemizde ifade bulamamış öz doğamızı arketipsel ritüeller ve danslarla hatırlayacak; birbirimize hatırlatacağız.

 

-Derin dinleme ve tanıklık aracılığıyla içimizde görülmeyi bekleyen canlılıkla temas edecek; kadın atalarımızdan taşıyıcısı olduğumuz yaralarımızı birbirimize ilham olarak şifalandıracağız.

 

İÇERİĞİ:

 

-Yin & Yang Enerji Bilgisi

-Bedensel Pratikler

-Tantra, Öz Sevgi ve Öz Değer Pratikleri

-Dişil ve Eril Enerji Dengeleme

 

KİMLER KATILABİLİR?:

 

20 yaş üstü her kadın katılabilir.

 

EĞİTİM TARİHİ:5 Şubat 2022 Cumartesi

EĞİTİM SAATİ: 12:00-16:00

EĞİTİM YERİ: YogaKioo Maslak

EĞİTİM BEDELİ: 375 TL

 

Bilgi ve kayıt için maslak@yogakiooturkiye.com ya da 0212 286 45 91 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

  • Tarih ve Saat 05-02-2022 12:00 - 16:00
  • Yer YogaKioo Türkiye - Maslak
  • Eğitim Ücreti 375 TL