YogaKioo Institute Beylikdüzü 

Ay Stüdyosu:
20-25 kişilik bir günlük kiralama bedeli : 850TL+Kdv

Güneş Stüdyosu:
30-35 kişilik bir günlük kiralama bedeli : 950TL+Kdv

Merkür Stüdyosu:
55-60 kişilik bir günlük kiralama bedeli : 1250TL+Kdv

YogaKioo Institute Cadde

Dvi Stüdyosu:
20-25 kişilik bir günlük kiralama bedeli : 1000TL+Kdv

Mudra Stüdyosu:
65-75 kişilik bir günlük kiralama bedeli : 1950TL+Kdv

Drişti Stüdyosu:
20-25 kişilik bir günlük kiralama bedeli : 1000TL+Kdv

YogaKioo Institute Adana 

Şanti Stüdyosu:
40-45 kişiliktir. Günlük kiralama bedeli: 650TL+Kdv

Om Stüdyosu:
40-45 kişiliktir. Günlük kiralama bedeli: 750TL+Kdv

YogaKioo Institute İzmir

Güneş Stüdyosu:
20-23 Kişiliktir. Günlük kiralama bedeli: 650TL+Kdv

Ay Stüdyosu:
8-12 Kişiliktir. Günlük kiralama bedeli: 400TL+Kdv

YogaKioo Institute Antalya

Jupiter Stüdyosu:
30-38 Kişiliktir. Günlük kiralama bedeli: 1250TL+Kdv

Venüs Stüdyosu:
15-20 Kişiliktir. Günlük kiralama bedeli: 700TL+Kdv

Astroloji:

Yer: YogaKioo Institute Beylikdüzü
Seans Süresi: 90 Dakika.

Ruhsal Astroloji:
Ruhsal astroloji doğumla birlikte getirdiğimiz özelliklerin ve karmik enerjilerin bugünkü yaşamımızda oluşturduğu etkileri inceler. Yaşam amacımızı ve bu amaç doğrultusunda bilerek veya bilmeyerek hangi işleyişi ortaya koyduğumuzu bize açıklayan ve ileriki dönemlerde hayata bakışımızın programımızla uyumlu bir şekilde olması için bize yön haritası belirlemektedir. Hayatımızda şu anda kişi veya olayların aslında neyi deneyimlemek üzere var oldukları, duruş ve yaşantımızla insanlığa ve çevremize ne kattığımızı bildiren bu sistem yaşama ve olaylara bakışımızın daha içsel yönden olmasını sağlamaktadır.

Çocuk Astrolojisi:
Bu analiz çocuğumuzun yaşam amacı ve bu amacı gerçekleştirmek üzere hangi özelliklerle donatılarak geldiği bilgisini kazandırır. Bu bilgi çocuğun kendisinden çok ebeveyne “Çocuğun yaşamını tasarlamasında kolaylaştırıcı olmayı” ve ilişkilerinin nasıl oluşturulması gerektiğini sevgi alışverişinde düzen bilgisini öğretir.

İlişki Astrolojisi:
İlişkinin misyonu ve öncelikle dahil oldukları sistem için neyi gerçekleştirmek zorunda oldukları bilgisini içeren bu analiz aynı zamanda iki kişiden her birinin özelliklerini ve yaşam duruşunu tanımalarına yardımcı olacaktır.
Bu çalışma ikilinin önüne çıkabilecek engeller, zayıf ve güçlü oldukları alanlar hakkında bilgi verirken birbirlerinin yaşamına olan hizmet ve katkıları da öğrenme fırsatı sunacaktır.
Analiz yalnızca karşı cins ile kurulan birlikteliklerde değil, ebeveyn-çocuk işveren-eleman, iki iş ortağı veya diğer kişiler arasında yapılabilmektedir.

Bioenerji nedir? Nasıl Yapılır?

Yer: YogaKioo Institute Beylikdüzü

Binlerce yıl önce Orta Asya ve Tibet bölgesindeki ruh ve enerji üzerine derin bilgilere sahip şamanların başlattığı ve yaptığı bir uygulamadır. Tüm vücuda yapılan ve şifalandıran bir enerji sistemidir. Vücudü bir bütün olarak ele alır. Bioenerjist kişiye dokunmadan avuç içlerindeki pozitif enerjiyi hastaya verir ve kişinin vücuttaki negatif enerjisini atmasına yardımcı olur. Yani enerjisini dengeler. Bioenerji en az üç seans uygulanır ve her seans 45-60 dk sürer.
Bioenerji seansının hiçbir zararı veya yan etkisi yoktur. Kırıklar ve açık yaralar hariç bütün fizyolojik ve piskolojik hastalıklara uygulanabilir.

Kranyosakral Terapi:

Yer: YogaKioo Institute Beylikdüzü
Seans Süresi: 90 Dakika

Kraniosakral terapi, vücudun kafatası ve bel kemiği bölgesinin, kemikler, sinirler, sıvılar ve bağ dokularını kapsayan kraniosakral sistemi dengelemek için çok hafif dokunuşlar kullanan bütünsel bir iyileştirme uygulamasıdır.
KST kraniosakral sistemle ilgilenir. Bu sistem, dura mata adı verilen, vücudun derinlerindeki bağ dokusunun aralıksız bir zarıyla birbirine bağlı olan kafatası, omurga ve kuyruk sokumunu içerir. Dura mata aynı zamanda beyin ve merkezi sinir sisteminin de etrafını çevirmektedir.  KST aynı zamanda vücuttan ve zihinden, travmanın kalıcı etkilerini ve “dokularda kilitli kalan” yaralanmaları çıkarmak için uygulanabilir.
Yardımcı olduğu konular:
Migren
Diğer baş ağrıları
Dikkat eksikliği
Hiperaktivite bozukluğu
Kronik orta kulak iltihabı
Otizm
Fibromiyalji
Kalp hastalıkları
Osteoartrit
Akciğer iltihabı
Romatizmal eklem iltihabı
Kronik sinüs enfeksiyonları
Kronik yorgunluk sendromu
Sırt ağrısı
Adet düzensizliği
Gözlerde işlev bozukluğu
Depresyon
Boyun incinmesi
Merkezi sinir sistemi bozuklukları ve buna bağlı olan diğer konular

YogaKioo Kurumsal firmalar için yoga dersleri, özel yoga kampları ve inzivalar gibi etkinlikler düzenlemektedir. Enstitümüz, talep ettiğiniz sıklıkta istenilen lokasyonda düzenli ders imkanı sunmaktadır. Ayrıca bir veya bir kaç günlük özel çalışmalar da taleplerinize göre organize edilmektedir.

Bir veya bir kaç günlük çalışmalara örnek olarak:

-Ofis Yogası: Çalışanların ofis içerisinde uygulayabilecekleri hareketler ile kan dolaşımlarını ve solunum sistemlerini rahatlatarak bedenlerindeki stresi uzaklaştırmalarını sağlayacak tekniklerin uygulatılması ve öğretilmesi.

-Ekip Yogası: Ekip çalışmalarını güçlendirecek özel yoga çalışmalarıdır. Ekip ruhunu artırır, birlik bilincini tetikler, alma ve verme dengesini sağlar ve bir arada uyum içinde hareket etmeyi öğretir.

-Yönetim ve yöneticilik ruhunun geliştirilmesi.

-Farkındalık, dikkat ve yaratıcılığı artırmaya yönelik çalışmalar.

-Mindfulness çalışmaları.

-Stres ile baş etme teknikleri.

-Nefes çalışmaları.

Bizimle iletişime geçerek daha bir çok konu üzerine özel çalışmalar talep edebilirsiniz.